Kategoriler

Hakkımızda

Arz Jeolojik Hizmetler Mühendislik Şirketi, 2006 yılında Jeoloji Mühendisi Mehmet Akif KILIÇ tarafından kurulmuş olup başlıca Zemin etüdü ve sondajı, Mikrobölgeleme - Yerleşime uygunluk çalışmaları, İmar planına esas jeolojik - jeoteknik çalışmalar, Zemin iyileştirme projeleri, Su araştırma etüdü ve sondajı, Maden Sondajları, Deniz Sondajları, Jeofizik hizmetler alanlarında Marmara Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz bugüne kadar çok sayıda mesken,  endüstriyel yapı, iş merkezi, arıtma tesisi, katı atık depolama sahası, toplu konut, rıhtım, liman gibi inşaat projelerinde jeoloji alanındaki görevleri üstlenmiştir. Ayrıca siteler, sanayi kuruluşları ve tarım bölgelerinin kullanma-sulama ihtiyaçlarında kullanılmak üzere çok sayıda su sondajı uygulamasını gerçekleştirmiştir.

- Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
- Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
- Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.
- Arz Mühendislik Jeolojik Hizmetler Ltd. Şti. Zemin etüd ve proje tasarımı konularında geniş bir yelpazede müşteri odaklı, kaliteli hizmet vererek, bölgesinde uzman olduğu faaliyet alanında kendini sürekli geliştirerek, yurtiçi ve yurtdışı arenada da özellikle talep edilen bir konuma gelmeyi hedeflemektedir.

Güven, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız sahip olduğu tecrübe ve referanslarıyla sektöründeki profesyonellere, profesyonel hizmet vaat etmektedir.

KALİTELİ HİZMET

Arz Mühendislik

ZAMANINDA İŞ BİTİRME

Arz Mühendislik

GARANTİLİ ÜRÜNLER

2 Yıl Garanti

X