: + 90 (224) 453 48 78 
Her hakkı saklıdır © 2014 Arz Mühendislik Jeolojik Hizmetler Ltd. Şti.
  • https://www.facebook.com/arzjeolojik
  • https://www.twitter.com/arzmuhendislik

HAKKIMIZDA


Arz Mühendislik Jeolojik Hizmetler Şirketi, 2006 yılında Jeoloji Mühendisi Mehmet Akif KILIÇ tarafından kurulmuş olup başlıca Zemin etüdü ve sondajı, Zemin iyileştirme projeleri, Su etüdü ve sondajı, Maden Sondajları, Deniz Sondajları, Jeofizik hizmetler alanlarında Marmara Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz bugüne kadar çok sayıda mesken,  endüstriyel yapı, iş merkezi, arıtma tesisi, katı atık depolama sahası, toplu konut, rıhtım, liman gibi inşaat projelerinde zemin etütleri projelerini üstlenmiştir. Ayrıca siteler, sanayi kuruluşları ve tarım bölgelerinin kullanma-sulama ihtiyaclarında kullanılmak üzere çok sayıda su sondajı uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Güven, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız sahip olduğu tecrübe ve referanslarıyla sektöründeki profesyonellere, profesyonel hizmet vaat etmektedir.

Ürettiğimiz çalışmaları en kaliteli bir biçimde ve zamanında teslim edilmesi konusunda gerekli hassasiyeti gösteriyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerini ifade eden tebessümlerini arıyoruz.